OPINIE KLIENTÓW

Zastanawiasz się, czy warto wziąć udział w szkoleniu? Nie wahaj się dłużej! Przeczytaj opinie innych uczestników i przekonaj się, że to doskonała inwestycja w Twój rozwój osobisty i zawodowy.

SPRAWDŹ CO MÓWIĄ O NAS INNI:

Sprawdź, co mówią o nas inni! Zapoznaj się z recenzjami i opiniami uczestników poprzednich szkoleń, aby:

Teresa
Read More
"Szkolenie z obsługi komputera było dobrze zorganizowane. Wykładowcy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie. Pan Mariusz i Pan Krzysztof prowadzili zajęcia w sposób zrozumiały, co sprawiło, że nauka była przyjemnością. Wszystko było tłumaczone ze zrozumieniem i bez pośpiechu. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam uczestniczyć w szkoleniu. Dziękuję bardzo i polecam każdemu".
Michał
Read More
"bardzo dobre szkolenie, prowadzone w sposób profesjonalny dostosowany do poziomu grupy. Udział w zajęciach pozwolił mi uporządkować moją dotychczasową wiedzę z obsługi komputerów oraz poszerzył zakres moich wiadomości z nowych technologii dotychczas mi nie znanych. Po zakończeniu kursów otrzymaliśmy bardzo dobrze opracowany skrypt ze szkolenia".
Ilona
Read More
"Brałam udział w szkoleniu pod koniec roku dwa tysiące dwudziestego trzeciego i wiele z niego wyniosłam. Instruktorzy w profesjonalny i bardzo przystępny sposób przekazują wiedzę. instruktorzy prowadzący zajęcia sami korzystają na co dzień z udźwiękowionych komputerów, więc w bardzo przystępny sposób wyjaśniali każdy pojawiający się problem. są przekonywujący i motywują do działania. serdecznie polecam tego typu szkolenie każdemu kto chce zwiększyć samodzielność".
Jerzy
Read More
"Ciekawe i pożyteczne szkolenie. Dobrze dobrana tematyka zajęć. Profesjonalne i rzeczowe prowadzenie przez instruktorów. Dodatkowo możliwość indywidualnych konsultacji oraz skrypt na zakończenie, pozwalający utrwalić nabytą wiedzę".
Waldek
Read More
"Dziękuję serdecznie za cierpliwość i przekazaną nam wiedzę. Zawsze człowiek się dowie, że czegoś nie wie. Dzięki za fajną atmosferę i chciałoby się do następnego szkolenia jak najszybciej".
Elżbieta
Read More
"Szkolenie komputerowe w którym brałam udział było prowadzone na wysokim poziomie, przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy w profesjonalny sposób przekazywali wiedzę i umiejętności. Dzięki temu szkoleniu mogę być bardziej samodzielna i lepiej funkcjonować w dzisiejszym świecie. Serdecznie polecam".
Previous
Next

Opinie naszych klientów są dla nas niezwykle ważne. Ciągle dążymy do poprawy jakości oferowanych szkoleń i zapewniamy naszym uczestnikom jak najlepsze warunki do nauki.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami na temat innych szkoleń w naszej ofercie.

Skip to content